У Києві п’яний водій погрожував поліції Зеленським. ВІДЕО

ДУМКА 14, Серпень 2019, 17:12 977
У Києві п’яний водій погрожував поліції Зеленським. ВІДЕО

Сьогодні приблизно о третій ночі патрульна поліція зупинила у центрі Києва автомобіль “Hyundai Elantra”, водій якого прикинувся пасажиром.

Про це повідомляє “Інформатор Київ”.

За інформацією правоохоронців, двоє присутніх в автомобілі – водій та пасажир – перебували під впливом алкоголю. Поліцейські намагалися зупинити авто за переїзд на червоне світло світлофора через вулицю Басейну. На вимогу патруля зупинитися водій “Hyundai” відреагував не одразу, спровокувавши погоню. Коли авто все ж таки зупинилося, водій прикинувся пасажиром, пересівши на заднє сидіння.

Як зазначається у повідомленні, чоловіки висунули кілька версій свого порушення: спочатку вони сказали, що з ними був водій, який втік, побачивши поліцію, потім наполягали, що вони просто піднімалися з Бесарабської площі, а у порушенні їх звинуватили незаконно. Окрім того, порушники звинуватили журналістів “Інформатора” у тому, що поліція начебто сплатила їм за зйомку по 100$.

Далі чоловіки пропонували патрульним хабар у розмірі 3000$. У підсумку вони почали погрожувати представникам Патрульної поліції Президентом України Володимиром Зеленським.

Відомо також, що порушників попросили пройти тест на Драгері, але кілька спроб виявилися невдалими. Врешті-решт, вдалося зафіксувати у чоловіків ознаки алкогольного сп’яніння. Водієві авто оголосили про підозру в управлінні транспортним засобом у нетверезому стані, а машину евакуювали на штрафмайданчик.