У мережі показали вражаючі кадри оновленого танка для ЗСУ. ВІДЕО

ДУМКА 12, Лютий 2019, 03:55 291
У мережі показали вражаючі кадри оновленого танка для ЗСУ. ВІДЕО

У мережі з’явилося вражаюче відео оновленого танка Т-64 зразка 2017 року, які серійно постачається на озброєння української армії.

Відео було опубліковано прес-службою державного концерну “Укроборонпром”, передає “Думка“.

В даний час основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів України є саме Т-64, які відмінно зарекомендували себе під час боїв з російським бойовиками в Донецькій і Луганській областях.

За рахунок проведеної модернізації були значно покращені бойові показники танка, в ньому з’явилися нові тепловізори, цифрові радіостанції, засоби супутникової навігації, а також новітній динамічний захист.

У мережі показали вражаючі кадри оновленого танка для ЗСУ. ВІДЕО

Після модернізації танк пройшов безліч випробувань, під час яких довів свою надійність. З минулого року він почав серійно постачатися на озброєння української армії. Вже більше сотні подібних машин надійшли до ЗСУ, тобто кількість, якої достатньо для переозброєння цілої танкової бригади. У той же час завод в Харкові продовжує роботу з модернізації інших Т-64 до даного рівня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кілька днів тому український підрозділ Національної гвардії в зоні проведення Операції об’єднаних сил знищив бронемашину терористів Донбасу.