У Раді побилися “слуги” Бужанський і Лерос

Володимир Маркопольский 5, Грудень 2019, 12:29 421
У Раді побилися “слуги” Бужанський і Лерос

У Верховній Раді побилися депутати зі “Слуги народу” Гео Лерос і Максим Бужанський.

Як розповіло джерело у “Слузі народу”, Лерос “нормально отримав” від Бужанського за “погане ставлення до жінки”.

“Отримав, як ми вважаємо, в більшості, заслужено. Бо під час засідання Лерос почав крити матом Ірину Верещук. Бужанський заступився. В результаті їх рознімали депутати ЄС і Голоси”, – сказав співрозмовник.Сутичка сталася після прийняття в цілому законопроекту № 0858 по боротьбі з рейдерством, який представляв глава аграрного комітету Микола Сольський.

“Ви як в дитячому садку, я прошу вас заспокоїтися і сісти на місця”, – закликав спікер Разумков групу нардепів, які зібралися під балконом у сесійній залі.

Там були помічені нардеп “Європейської солідарності” Руслан Князевич, позафракційний Андрій Іванчук, член “Слуги народу” і відомий бодібілдер Артем Дмитрук.

Для багатьох колег те, що відбувається в залі стало несподіванкою. Депутати всіх фракцій встали з місць, щоб побачити те, що відбувається під балконом Ради.

Що саме сталося між депутатами, поки не відомо. Сам Бужанський факт бійки заперечує: “Я не бився. Хто таке сказав? Цього не було”.Лідер партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко сказав, що він нічого не бачив.

“Ми з’ясуємо причини бійки, що або кого вони не поділили”, – сказав він у коментарі журналісти.