У “Слузі народу” хочуть провести засідання Ради в концертному залі або на стадіоні

ДУМКА 26, Березень 2020, 06:57 171
У “Слузі народу” хочуть провести засідання Ради в концертному залі або на стадіоні

Засідання Верховної Ради України можуть провести на відкритому повітрі, наприклад на стадіоні, у зв’язку з поширенням в Україні коронавірусної інфекції.

Про це заявила народний депутат від фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

“Дійсно, ми розглядали такий варіант” Б ” -провести сесію, очевидно вже не в цю сесію, яка буде в суботу, але можливо пізніше, або на якомусь майданчику на свіжому повітрі, це може бути стадіон або великий концертний зал. Ми думали про такий варіант, але остаточного рішення немає”, – сказала вона.

Також Кравчук уточнила, що в суботу, якщо буде засідання, воно пройде в будівлі парламенту, але з додатковими засобами захисту — масками, окулярами і рукавичками. Вона нагадала, що для перенесення засідання парламенту необхідно прийняти відповідне процедурне рішення.

“Що стосується відеозв’язку і відео голосувань, то це ще складніше, тому що тут є роз’яснення Конституційного Суду, що це має бути фізичне зібрання депутатів”, — пояснила Кравчук.

Водночас вона зазначила, що депутати тестують можливі технічні засоби такої роботи, і зокрема 25 березня відбулося вже третє тестування роботи з відеозв’язку. Однак з підключенням великої кількості депутатів, а також з їх особистою ідентифікацією все ще є проблеми.