У “Слузі народу” не бачать нічого поганого в листуванні Ківи з депутатом країни агресора

ДУМКА 4, Лютий 2020, 18:42 575
У “Слузі народу” не бачать нічого поганого в листуванні Ківи з депутатом країни агресора

Ілля Ківа знову потрапив у скандал. Цього разу члена партії “Опозиційна платформа за життя” помітили у Верховній Раді за листуванням зі скандальним російським політиком Володимиром Жириновським.

Згідно з листуванням, Кива дзвонив Жириновському напередодні, але той не міг відповісти і написав йому текстове повідомлення. Український нардеп поцікавився здоров’ям російського колеги і попросив передзвонити, коли буде така можливість.

Після цього Кива вирішив відправити Жириновському ще одне повідомлення. У ньому він почав скаржитися на прем’єр-міністра України.

Сам Кива на питання парламентського журналіста щодо листування з росіянами – спочатку ухилявся від відповіді, але згодом підтвердив, що листується зі своїм російським колегою задля пошуку компромісу у вирішенні питання війни на сході. Його підтримав і однопартієць Нестор Шуфрич. Натомість інші народні обранці – назвали дії Киви державною зрадою.

“А в чому проблема? Держдума, парментарій. Ми ж стараємося знайти якийсь компроміс і точки дотику, нам треба повернути територію і відновити економічні відносини, які закріплять стан українського народу”, – сказав Кива.

У свою чергу депутат від “Слуги народу” Олександр Корнієнко заявив, що не бачить нічого поганого у переписці представника Верховної Раді з парламентарем країни агресора.

“Але ж це його приватна переписка, він ж ж не представляв там державу я сподіваюсь, як народний депутат”, – сказав Конієнко.

Думку представника “Слуги народу” поділяє і відомий проросійський політик Нестор Шуфрич.

“Якщо хтось має особисті стосунки зі своїми колегами держдуми і обговорюють питання закінчення війни, то я не бачу в цьому нічого поганого”, – сказав Шуфрич.

Також переписку Ківи прокоментували у партії Європейська солідарність.

“Подібні інтимні листування з тими, хто вбиває українців я особисто вважаю зрадою державних інтересів”, – сказала депутат Вікторія Сюмар.