У Запоріжжі затримали відомого терориста “ДНР”

ДУМКА 19, Квітень 2019, 03:33 928
У Запоріжжі затримали відомого терориста “ДНР”

Ця історія, перш за все, говорить про те, наскільки Україна відкрита перед загрозою тероризму і російської агресії. А також про те, що правоохоронним органам у боротьбі з нею потрібна підтримка всього народу.

СБУ повідомила про затримання запеклого бойовика ДНР, який після поранення приїхав у Запоріжжя підлікуватися, відпочив, працевлаштувався тут і незабаром знову збирався виїхати воювати. Але не встиг.

Житель Запоріжжя став терористом «Сходу» в травні 2014-го, де брав безпосередню активну участь у боях з силами АТО. А в жовтні 2015-го чоловік вступив в 7-у бригаду ЛНР. Після поранення приїхав додому, лікувався, працював охоронцем, підтримував зв’язки з подільниками…

Як все-таки на нього вийшли, СБУ не вказує. При обшуку у нього вдома зброї і боєприпасів не знайшли, але виявили засоби зв’язку, доводять спілкування з терористами. Чоловікові повідомили підозру у скоєнні злочину. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу – судячи з того, що зараз відбувається в судах, можливі сюрпризи.

Також СБУ повідомила про розкриття чергового інтернет-агітатора «русского мира» в Одесі. При обшуку силовики виявили в комп’ютері і телефон докази відвертих закликів до сепаратизму, а в приміщенні багато комуністичної символіки. Порушено кримінальне провадження за фактом посягання на територіальну цілісність країни.