У Зеленського хочуть зробити “Слугу народу” монопартією

ДУМКА 13, Червень 2019, 03:05 328
У Зеленського хочуть зробити “Слугу народу” монопартією

Представник президента у Верховній Раді України Руслан Стефанчук заявив про намір зробити «Слугу народу» монопартією після можливої перемоги на дострокових парламентських виборах. Про це він сказав у коментарі DW.

“Ми робимо все, щоб ми стали монопартією, яка візьме на себе відповідальність перед народом України. Ми працюємо на цю ідею. Для нас важливо вперше за 28 років незалежності України зробити єдиного відповідального за стан справ у державі», — сказав Стефанчук.

Як відомо, згідно з оприлюдненими 12 червня даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», партія «Слуга народу» набрала б 47,5 відсотка голосів виборців, якби вибори відбулися в найближчу неділю. Крім цієї політсили, 5-відсотковий бар’єр, за даними «Рейтингу», на дострокових виборах до парламенту подолали б також «Опозиційна платформа — За життя» з 10,4 відсотка голосів, «Європейська солідарність» — 7,9 відсотка, «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» — 7,5 відсотка і партія «Голос» з 6,4 відсотка голосів.

Як раніше повідомляли «ФАКТИ», запит на «нові обличчя», про який багато говорила команда Зеленського, призвів до того, що в список партії «Слуга народу» потрапляють не самі політики і бізнесмени, а їх діти. Двоє таких юних кандидатів у депутати були виявлені в прохідній частині списку-на 83-му і 73-му місцях. Раніше соціологи попереджали про цю проблему і прогнозували, що новий склад Ради буде малодосвідченим, а тому неефективним.