Україна обов’язково стане членом НАТО, – Столтенберг

ДУМКА 3, Листопад 2019, 20:52 152
Україна обов’язково стане членом НАТО, – Столтенберг

Після того, як Україна визначила 5 стратегічних напрямів подальшої роботи з НАТО, генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Йенс Столтенберг заявив, що Україна стане членом НАТО.

Про це він сказав в інтерв’ю українським журналістам.

“Україна буде членом НАТО. Про це союзники заявляли кілька разів. Але потрібно сконцентруватися на реформах. Це добре для України незалежно від членства в НАТО, але це просуне вас ближче до членства в НАТО”, – повідомив Столтенберг.

На питання, чи не залишить альянс Україну “сірою зоною” між Росією і Європою, генсек НАТО відповів, що Україна – це партнер.

Крім того, Столтенберг заявив, що хоч Україна і не є повноцінним членом НАТО, альянс залишається прихильником сильного і могутнього співробітництва з країною.

Нагадаємо, раніше колишній президент України та лідер партії Європейська солідарність Петро Порошенко закликав парламент об’єднатися за для того, щоб отримати план дій щодо членства у Північноатлантичному альянсі (НАТО).

Сталий мир та надійна безпека можливі лише, якщо Україна стане членом НАТО.

Поставити на порядок денний питання про ПДЧ – в першу чергу обов’язок президента. А парламент нового скликання має нагоду продемонструвати політичну волю щодо вступу до Альянсу.