Українські акції почали падати через справу Приватбанку та підпал будинку Гонтаревої

ДУМКА 18, Вересень 2019, 03:11 499
Українські акції почали падати через справу Приватбанку та підпал будинку Гонтаревої

Державні облігації України в доларах США впали на тлі зростаючої політичної напруженості в ПриватБанку, що стало наслідком підпалу будинку колишньої очільниці центрального банку Валерії Гонтаревої.

Про це повідомляє агенство Reuters.

“Державні облігації України в доларах США впали на тлі зростаючої політичної напруженості в суперечці про націоналізацію найбільшого кредитора країни — ПриватБанку, підтримуваного МВФ, в результаті підпалу будинку колишньої очільниці центрального банку.

Найбільше збитків припало на більш тривалі облігації, ціна облігацій 2032р впали на 1,6 цента до 103,61 центів в доларах США”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше колишня глава Національного банку Валерія Гонтарева прокоментував пожежу в її будинку під Києвом.

У коментарі журналістам вона зазначила, що у неї є пiдозри щодо того, хто стоїть за пiдпалом будинку. Також Валерія Гонтарева розповіла, що ще у п’ятницю, за три дні до пожежі, в будинку ночував її син.

«Там все моє життя… Але я рада, що там мого сина не було. Ще в п’ятницю він там ночував… Я мала в будинку багато особистих речей, зокрема, фотографій. Я підозрюю, хто за цим стоїть, бо вже більше року як він мені погрожує», — розповіла вона.