В Івано-Франківську засудили агресивну фанатку Зеленського

ДУМКА 26, Грудень 2019, 13:59 487
В Івано-Франківську засудили агресивну фанатку Зеленського

В Івано-Франківську засудили жінку, яка на виборах до Ради порвала бюлетені, бо нібито не знайшла там позначки за Володимира Зеленського.

Інцидент стався на парламентських виборах 21 липня 2019 року. Нетвереза місцева мешканка розірвала два бланка, оскільки не побачила в ньому “свого кандидата”, якого, між іншим, і не могло бути в тих списках. Про це повідомляє “Курс”.

Відзначається, що жінка з подругою в обід прийшли на ділянку на вулиці Івасюка. Отримавши бюлетені для голосування в одномандатному і багатомандатному виборчих округах, вона попрямувала з ними одразу до виходу.

“Її зупинили члени ДВК і пояснили, що вона повинна або проголосувати, або повернути бюлетені. Втім, агресивна жінка порвала бюлетені і кинула їх у виборчу урну”, – йдеться в повідомленні.

При цьому на виході з дільниці її також зупинили співробітники поліції.

“Кинула порваний в урну. Думаю, чому хтось повинен за мене голосувати? Мені говорили, що йде голосування. Я думала за Зеленського. Читаю – нема. Я ще толком не бачу. Питаю, що робити? Мовчать. Порвала”, – пояснювала вона тоді свій вчинок.

Проте суд визнав жінку винною у незаконному знищенні виборчої документації, а також призначив покарання у вигляді двох років позбавлення волі. Правда, звільнив її від основного покарання, встановивши випробувальний термін в один рік.