В Раді зловили вже другого депутата від “Слуги народу” за кнопкодавством. ВІДЕО

ДУМКА 11, Вересень 2019, 19:44 318
В Раді зловили вже другого депутата від “Слуги народу” за кнопкодавством. ВІДЕО

Рух ЧЕСНО заявив про неперсональне голосування депутата від Слуги народу Олени Копанчук.

Про це повідомляється на сайті організації.

Це вже третій факт “кнопкодавства” у парламенті 9-го скликання і другий – серед представників Слуги народу за два тижні роботи.

Олена Копанчук – мажоритарниця від Слуги народу від округу №189 в Хмельницькій області. Вона “кнопкодавила” у середу, о 13:32, під час голосування за законопроект про внесення змін до закону Про будівельні норми щодо вдосконалення нормування в будівництві (№1052) основи.

Судячи з відео, Копанчук натиснула на кнопку на пульті сусіда праворуч – мажоритарника від Слуги народу з Волинської області (округ №20) В’ячеслава Рубльова. У результатах голосування вказано, що обидва нардепи проголосували “за”.

Раніше, громадський рух Чесно заявив, що першим «кнопкодавом» в Верховній Раді дев’ятого скликання був нардеп від президентської партії Слуга народу.

Порушником виявився нардеп, мажоритарник з округу №156 на Рівненщині (Березнівський, Костопільський та Сарненський райони) Сергій Литвиненко. Він кнопкодавив, ймовірніше за все, за іншого “слугу”-мажоритарника – Олександра Скічка (округ №197, Черкащина).