В зоні ООС українські військові знищили унікальний російський танк. ВІДЕО

ДУМКА 4, Березень 2019, 09:28 5712
В зоні ООС українські військові знищили унікальний російський танк. ВІДЕО

Українські військові в ході боїв у зоні ООС знищили російський танк Т-72Б3, який РФ спеціально перекинула на Донбас для випробування в бойових умовах.

Про це повідомила перебіжчиця їх НЗФ ОРДЛО Світлана Дрюк, повідомляє “Думка“, з посиланням на ТСН.

Танк був доставлений на окуповані території особисто капітаном Збройних сил Російської Федерації Юрієм Прилуцьким. Дрюк стверджує, що це була найкраща техніка у бойовиків і саме після цього вирішила перейти на бік України.

Крім того, в сюжеті показаний заводський номер танка № Ж12ВТ5838 (122).

Згідно документації дана бойова машина повинна перебувати на озброєнні військової частини Збройних сил РФ 65384. Інформація з відкритих джерел свідчить, що це 17-а мотострілецька бригада, яка знаходиться в Чечні. Всього на озброєнні дана бригада має 41 танк Т-72Б3.

У свою чергу аналітики з групи “Інформнапалм” заявили, що їм вдалося ідентифікувати серед окупаційних військ Максима Іванова, який є танкістом 17 мотострілецької бригади РФ. Більше того, російське командування вручило йому орден “За відвагу!”.

Такі танки були помічені в боях під Іловайськом і за Дебальцеве, один з них українські військові захопили, проте пізніше він був втрачений під час боїв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прототип героїні першого бойовика «ДНР» під назвою «ополченочка», який терористи готують до показу на дев’яте травня, командир жіночого танкового екіпажу «вітерець» перейшла на українську сторону.