В зоні ООС військові прийняли бій з терористами і змусили їх тікати

ДУМКА 15, Лютий 2019, 01:47 263
В зоні ООС військові прийняли бій з терористами і змусили їх тікати

Українські військові прийняли бій проти терористів “ДНР”, перебуваючи на позиції в напівзруйнованій будівлі і змусили їх відступити.

Про це повідомив представник прес-центру ООС Олексій Жуганов, передає “Думка“.

У повідомленні вказується, що сержант 93-їй бригади ЗСУ Тарас Нетяга перебував на своїй позиції, коли бойовики відкрили по ньому щільний вогонь. Такий інтенсивний стрілецький обстріл можна було організувати тільки на дуже близькій відстані. Після цього підрозділ 93-ї окремої механізованої бригади зупинив вогонь противника і змусили ворога відійти.

Під час бою сержант Тарас Нетяга отримав поранення в праве стегно, що небезпечно через можливу сильну кровотечу. Першу допомогу йому надав медик підрозділу Олексій Сметана. За відмінну службу обидва військових представлені до нагород.

У Міністерстві оборони підтвердили дану інформацію і додали, що в даний час сержант Нетяга перебуває в одному з медичних госпіталів, де йому надають всю необхідну медичну допомогу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в зоні проведення Операції об’єднаних сил за минулу добу, 13 січня, був поранений один український військовий.