Віце-прем’єр: “Україна ще може поїхати на Євробачення”

ДУМКА 4, Березень 2019, 10:32 229
Віце-прем’єр: “Україна ще може поїхати на Євробачення”

Україна ще не остаточно відмовилася від участі у міжнародному конкурсі Євробачення, оскільки у Києва ще є 10 днів, щоб оголосити свого представника.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко, передає “Думка“.

Він заявив, що рішення про відмову України від участі в конкурсі було прийнято поспішно. Кириленко стверджує, що таке рішення можна трактувати таким чином, що у Україні більше не залишилося хороших артистів. Віце-прем’єр заявив, що в країні нав’язується безальтернативна процедура відбору на конкурс, яка викликала багато критики.

Кириленко переконаний, що існують альтернативні способи вибрати виконавця для пісенного конкурсу, до того ж є законні механізми, які передбачені Європейською мовною спілкою. Віце-прем’єр заявив, що в країні є багато хороших артистів, які можуть гідно представити Україні на Євробаченні. Крім того, у громадськості не буде ніяких претензій до них.

Кириленко нагадав, що в України ще є десять днів, щоб оголосити свого виконавця, але Суспільне телебачення є незалежним мовником і диктувати умови ніхто не може. Віце-прем’єр заявив, що переможець Євробачення Руслана підтримує думку про те, що необхідно повернутися до питання вибору виконавця.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фіналістки національного відбору на Євробачення-2019 Анна і Марія Опанасюк не змогли чітко відповісти на питання, ” А Крим чий?”.