Віце-спікером Ради може стати соратниця бізнес партнера Коломойського

ДУМКА 27, Серпень 2019, 17:33 386
Віце-спікером Ради може стати соратниця бізнес партнера Коломойського

Новообрані нардепи, які пройшли до ВР за мажоритарними округами як самовисуванці, пропонуватимуть Ірину Констанкевич на посаду віце-спікера.

Про це 27 серпня повідомив також новообраний депутат Дмитро Лубінець, пише “Інтерфакс-Україна”.

“Як представник народних депутатів, обраних в одномандатних виборчих округах шляхом самовисування, повідомляю: ми висунули на віце-спікера кандидатуру Констанкевич Ірини Мирославівни”, – сказав Лубінець.

Що відомо про Ірину Констанкевич?

Народилася 1965 року у Львові, та з 1968 року мешкає на Волині. Вчилася у Київському державному університеті імені Шевченка, філолог, доцент, доктор наук. Із 2014 року – голова правління Благодійного фонду “Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк”. Заміжня, виховує доньку та сина.

У січні 2014 року обрана депутатом Луцької міської ради. У 2016 обрана депутатом Верховної Ради України VIII скликання по 23 виборчому округу (Волинська область). У 2019 році там же перемогла і на виборах до Ради ІХ скликання як самовисуванка.

Зауважимо, раніше Руслан Стефанчук (найімовірніше – віце-спікер від “Слуги народу”) говорив, що “Європейська Солідарність” і “Опозиційна платформа – За життя” планують висувати своїх кандидатів на посаду віце-спікера. “Ми зараз ознайомимося з цими кандидатурами”, – сказав Стефанчук.

“Голос” відмовився від посади віце-спікера, а фракція “Батьківщина” 23 серпня зняла кандидатуру, яку перед тим висували.