“Ви влада мародерів, яка наживається на біді”: блогер про ситуацію з масками та тестами на COVID-19

ДУМКА 16, Березень 2020, 05:51 2367
“Ви влада мародерів, яка наживається на біді”: блогер про ситуацію з масками та тестами на COVID-19

Відомий український блогер Олег Леусенко звинуватив владу в тому, що вона торгує Експрес-тестами на коронавірус за космічними цінами.

Про це Леусенко написав у себе в блозі.

Так, він зазначив, що приватна клініка Eurolab повідомила про те, що у них з’явилися експрес-тести на коронавірус, проте за таку послугу клініка просить 16 000 гривень.

Відомо, що Eurolab належить Андрію Пальчевському, який на виборах активно підтримував нинішнього президента Володимира Зеленського.

“Дякую, дуже дякую, Вова Зеленський. Ти не просто барига на крові, ти є справжнім мародером на біді”, – прокоментував блогер.

Нагадаємо, раніше користувач Facebook Віолетта Лісіна повідомила, що ще раніше тест коштував 1400 гривень і результати можна було отримати через 30 хвилин на електронну пошту. А користувач Facebook Ніна Міщенко повідомляє, що пізніше ціна на тестування майже відразу ж злетіла до 16 000 гривень.

“Але є одне “але”. Тест коректний тільки в гострій фазі захворювання. Тобто в якості превентивної міри він не годиться, так як не виявляє вірус в “сплячому режимі” у можливих переносників. Тест, який виявляє вірус у переносників теж буває. Він коштує близько 19 тис грн. і в доступі обивателю, наскільки зрозуміла, його немає”, – повідомляє Віолетта.

Проте за словами користувача соцмережі Артема Кочеряна, медична лабораторія “Діла” оголосила, що в Україні існує лише одна лаботория, що має в розпорядженні ці тести і це – не Eurolab. Тому залишається невідомим, яким чином в кліці Eurolab виявилися тести на коронавірус.