“Закрийте свої пельки!”: відома десантниця відповіла “миротворцю” Виннику. ВІДЕО

ДУМКА 28, Вересень 2019, 23:37 8066
“Закрийте свої пельки!”: відома десантниця відповіла “миротворцю” Виннику. ВІДЕО

На заклик популярного співака Олега Винника до “миру” з Путіним та до того, аби не робити різниці між Україною й Росією, відповіла відома учасниця війни на Донбасі, одна з перших організаторок й інструкторок добровольчих підрозділів Маруся Звіробій.

Відповідне звернення вона розмістила у себе на сторінці у Facebook.

“Україні потрібна перемога, а не “мир”. Мир у країні неможливий без повернення їй незаконно анексованих територій, за кожен шматок яких пролито кров наших співвітчизників. А Путін не віддасть Вам жоден шмат захопленої землі. І це означає, що мир неможливий, доки Путін не погодиться повернути землю”, – пояснила військова.

Тоді як перемога, за словами Звіробій, одначає що “ми повертаємо свою землю військовим шляхом”, якщо Москва не хоче віддати нам її добровільно.

“Ось у чому різниця між “миром” і перемогою”, – наголосила вона.

“Україна не за “мир”. Вона за Перемогу! Тому що ми не здамо жодного життя наших бійців, яке було покладено за цю Перемогу”, – підсумувала десантниця.

Нагадаємо, Олег Винник, який знявся у проекті #ВсемМир з російськими зірками, що підтримали політику Кремля щодо України і анексію Криму, потрапив до бази центру “Миротворець”.

Різниця між миром і Перемогою від Маруся Звіробій

Опубліковано Олександром Кривоберцем Четвер, 26 вересня 2019 р.