Зеленський назвав «головні перемоги» Ради нового скликання

Володимир Маркопольский 7, Листопад 2019, 18:51 317
Зеленський назвав «головні перемоги» Ради нового скликання

Про це йшлося у відеоблозі Голови держави, опублікованому на Youtube-каналі “Зе!Президент”.

За словами Зеленського, у Верховної Ради IX скликання є “свої плюси і мінуси”. З “плюсів” Президент назвав, зокрема, так званий “турборежим” — насичений графік роботи, в рамках якого за кілька місяців було прийнято близько 70 законопроєктів.

“З плюсів … Головна перемога цієї Ради — проголосовані законопроєкти.Прийнято близько 70 законів, серед них були дуже важливі. Це і повернення закону про незаконне збагачення, і гучний закон про зняття недоторканності, судова реформа, перезавантаження Генеральної прокуратури, багато законів для поліпшення бізнес-клімату.

Словосполучення “турборежим” мені говорили всі: і європейці, і Міжнародний валютний фонд, і представники ЄБРР (Європейського ранка реконструкції та розвитку, — ред.), і Світового банку. всі дуже задоволені і навіть говорять, що можна повільніше”, — сказав Зеленський.

Що стосується “мінусів”, Президент зазначив, що представники “інших партій” не завжди підтримують законопроєкти, які виносяться на голосування.

“Мінус який: в принципі інші партії можуть не ходити на роботу, але не всі. Я знаю, там партія “Голос” голосувала за деякі важливі закони. … Інші партії не хочуть голосувати і це правда.

Кожен з них вважає, що він головний опозиціонер влади сучасної”, — додав він. Раніше експерти “Інтерньюз-Україна” та UkraineWorld проаналізували висловлювання українських користувачів соцмереж про новій Раді.