Зеленський провалив обіцянку побудувати за місяць міст у Луганській області

ДУМКА 20, Серпень 2019, 20:40 390
Зеленський провалив обіцянку побудувати за місяць міст у Луганській області

Президент України Володимир Зеленський не виконав обіцянку, яку дав 8 липня, про те, що міст у Станиці Луганській побудують протягом місяця.

Про це повідомляє аналітичний портал «Слово і Діло».

Глава держави зазначив, що Україна «нічого не потрібно від того боку, гроші є».

“Але для того, щоб побудувати міст, потрібно, щоб та сторона демонтувала бетонні укріплення. Вони сказали на останньому Мінську, що їм на це технічно потрібно 8-10 днів. Ми готові до демонтажу дуже швидко, ми готові це зробити за 2-3 доби, але це паралельний процес. Ось про що домовилися сторони. Моя пропозиція після того, що я там побачив, ми будемо недовго чекати, у нас немає часу.

Ми будемо чекати тиждень, максимум 8 днів, якщо ми не побачимо демонтажу з того боку, ми почнемо будувати міст. Думаю, ми до цього готові. Цивільні люди можуть будувати військові не мають права. У нас є ідея, як це дуже швидко зробити. Ми пообіцяли людям, що протягом місяця ми побудуємо і вирішимо це питання “, – розповів він.

31 липня контактна група домовилася про початок розмінування прилеглих до мосту територій з 1 серпня. Водночас спецпредставник ОБСЄ в контактній групі Мартін Сайдік заявив, що на ремонт мосту можуть піти кілька місяців .

Українська сторона почала розмінування територій 1-серпня і завершила 16 числа.

19 серпня у штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що незаконні збройні формування затягують демонтаж фортифікаційних споруд мосту, в той час як українська сторона вже готова це робити, але НВФ повідомили, що вирішили продовжити роботи по розмінуванню до 25 серпня.

Враховуючи те, що міст у Станиці Луганській не вдалося побудувати за місяць, Зеленський обіцянку не виконав.