Зеленський заявив, що вимагатиме від Коломойського більшу частину його грошей на соцпроекти

ДУМКА 27, Жовтень 2019, 17:09 1360
Зеленський заявив, що вимагатиме від Коломойського більшу частину його грошей на соцпроекти

Президент Володимир Зеленський заявив, що не боїться образити олігарха Ігоря Коломойського або втратити підтримку його телеканалу 1 + 1.

Про це він сказав в інтерв’ю The New Yorker.

Під час розмови з журналістом Джошуа Яффа, що проживає в Москві, Зеленський запевнив, що не збирається давати Коломойському ніяких привілеїв і наполягатиме на тому, щоб той витратився на соціальні та інфраструктурні об’єкти, як вже зробили Рінат Ахметов (купив автомобілі швидкої допомоги) і Віктор Пінчук ( купив квартири звільненим з полону морякам).

“Давай так, минуле в минулому … Але прийшов час віддати більшу частину твоїх грошей на соціальні проєкти та відновлення Донбасу”, – цитує видання слова Зеленського в розмовах з олігархами.

За словами президента, він зовсім не переймається про те, що Коломойський може не піти назустріч.

“Якщо телеканал (Коломойського. – Ред.) після цього обернеться проти мене, тоді ми зрозуміємо, що він не хоче жити по-іншому”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, раніше олігарх Ігор Коломойський розповів про вплив на главу партії «Слуга народу» у Верховній раді Давида Арахамію.

«Кого не люблю? Та це мій товариш взагалі (Арахамія). Це найближчий наш товариш. На депутатів немаю впливу, на Арахамію точно маю», — сказав він.