ЗМІ: Президент Зеленський намагався вибачитися перед Кадировим через високопоставлених чиновників МВС

ДУМКА 25, Вересень 2019, 13:17 515
ЗМІ: Президент Зеленський намагався вибачитися перед Кадировим через високопоставлених чиновників МВС

Президент України Володимир Зеленський намагався вибачитися перед главою Чечні Рамзаном Кадировим через високопоставлених чиновників МВС.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на джерела у відомстві.

Раніше Зеленський вибачився перед Кадировим за відеоролик студії «Квартал 95», в який потрапили кадри з сумним главою Чечні. Як передає українське видання, в 2014 році на тлі ситуації, що виникла Зеленський, був тоді керівником студії, побоюючись за свою безпеку, звернувся за допомогою до Володимира Євдокимова, який був тоді першим заступником міністра внутрішніх справ. Один з його підлеглих Володимир Стрижак влаштував Зеленському зустріч з Юрієм Ериняком (Молдованом), який “мав зв’язки в кримінальних колах і не тільки”. Ериняк поговорив із заступником голови МВС Чечні і керівником відомства, який потім переговорив і з Зеленським.

Зазначається, що була домовленість про особисту зустріч Зеленського і Молдавана з Кадировим, проте перший не поїхав на неї. Молдаван залишився незадоволений рішенням шоумена, і незабаром після його повернення в Києві загорівся автомобіль Зеленського.

РосЗМІ звернулися за коментарем до прес-секретаря Кадирова Альві Карімову.

В кінці квітня Зеленський пояснив свої вибачення перед Кадировим за відеоролик, використаний студією «Квартал 95», в який потрапили кадри з сумним главою Чечні. За словами Зеленського, він переглянув ситуацію, після того як йому подзвонили і повідомили про відео, ображає релігійні почуття мусульман. Він вибачився перед віруючими, зазначивши, що «релігія — дуже тонка грань, яку не хотіли зачепити.

Прослухавши інавгураційну промову Зеленського в травні, Кадиров порівняв її з обіцянками Володимира Леніна. Він зазначив, що Росія ставиться до подібних заяв з української сторони як до «дитячих витівок».