Партія “Європейська Солідарність” презентувала програму щодо широкої вакцинації українців. ВІДЕО

Володимир Маркопольский 27, Січень 2021, 17:36 64

Партія “Європейська Солідарність” презентувала ініціативу щодо широкої вакцинації населення України.

Про це на брифінгу заявила народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Марія Іонова, передає “Прямий”.

“Перший і основний крок – це тотальне тестування. Це контрольована самоізоляція безсимптомних, безкоштовне лікування хворих, які потрапили на госпіталізацію. Це вакцинація здорових та припинення антиковідного мародерства з боку влади і зловживань на “великому крадівництві”.

Другий крок – вакцинація. Групи ризику вакцинуються безкоштовно, згідно з прозорим публічним графіком у вигляді електронної черги. Кожен громадянин знатиме дату, коли і куди він іде. Для “Європейської Солідарності” важливо, щоб у першу чергу були провакциновані медичні працівники та військові ООС, а далі вже по категоріях.

Третій крок – якісне лікування. Наш план вимагає обмежити ціни на тести, вакцини, ліки, які є в протоколах лікування від коронавірусу. Це має стосуватись не лише державної, але й приватної медицини. Має бути справедливе відношення до наших громадян.

Четвертий крок – припинення корупції. Влада безсоромно й безкарно займається корупцією стосовно антиковідного фонду. Ми вважаємо, що ця оборудка, яка керується з Офісу президента, щодо постачання ліків та вакцин, має припинитися. Правоохоронні органи мають жорстко реагувати на це.

П’ятий крок – окремі заходи з підтримки медпрацівників. У звіті Рахункової палати було вказано, що 135 мільйонів гривень не було доплачено медикам. Наша ініціатива – це реальні доплати в розмірі 300% нашим медпрацівникам”, – сказала Іонова.

Вона зазначила, що реалізація цих кроків дозволить розірвати ланцюг розповсюдження вірусу і повернути нашу країну до нормального життя, відкриття кордонів.

“Я закликаю владу дослухатися до плану “Європейської Солідарності”, ми готові його реалізовувати спільно і захистити наших громадян від пандемії”, – наголосила Іонова.