Партія “Європейська Солідарність” презентувала програму щодо широкої вакцинації українців. ВІДЕО

ДУМКА 27, Січень 2021, 17:36 93
Партія “Європейська Солідарність” презентувала програму щодо широкої вакцинації українців. ВІДЕО

Партія “Європейська Солідарність” презентувала ініціативу щодо широкої вакцинації населення України.

Про це на брифінгу заявила народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Марія Іонова, передає “Прямий”.

“Перший і основний крок – це тотальне тестування. Це контрольована самоізоляція безсимптомних, безкоштовне лікування хворих, які потрапили на госпіталізацію. Це вакцинація здорових та припинення антиковідного мародерства з боку влади і зловживань на “великому крадівництві”.

Другий крок – вакцинація. Групи ризику вакцинуються безкоштовно, згідно з прозорим публічним графіком у вигляді електронної черги. Кожен громадянин знатиме дату, коли і куди він іде. Для “Європейської Солідарності” важливо, щоб у першу чергу були провакциновані медичні працівники та військові ООС, а далі вже по категоріях.

Третій крок – якісне лікування. Наш план вимагає обмежити ціни на тести, вакцини, ліки, які є в протоколах лікування від коронавірусу. Це має стосуватись не лише державної, але й приватної медицини. Має бути справедливе відношення до наших громадян.

Четвертий крок – припинення корупції. Влада безсоромно й безкарно займається корупцією стосовно антиковідного фонду. Ми вважаємо, що ця оборудка, яка керується з Офісу президента, щодо постачання ліків та вакцин, має припинитися. Правоохоронні органи мають жорстко реагувати на це.

П’ятий крок – окремі заходи з підтримки медпрацівників. У звіті Рахункової палати було вказано, що 135 мільйонів гривень не було доплачено медикам. Наша ініціатива – це реальні доплати в розмірі 300% нашим медпрацівникам”, – сказала Іонова.

Вона зазначила, що реалізація цих кроків дозволить розірвати ланцюг розповсюдження вірусу і повернути нашу країну до нормального життя, відкриття кордонів.

“Я закликаю владу дослухатися до плану “Європейської Солідарності”, ми готові його реалізовувати спільно і захистити наших громадян від пандемії”, – наголосила Іонова.