Тимошенко співпрацює з олігархами, хоча стверджує протилежне. Факти

Ірина Дубровська 3, Червень 2020, 12:50 206
Тимошенко співпрацює з олігархами, хоча стверджує протилежне. Факти

На словах Юлія Тимошенко чи не найбільший борець з олігархами. “Прийшов час нарешті поставити на олігархії хрест”, – це одна з цитат Тимошенко. Лідерка Батьківщини запевняє, що все своє життя боролася з олігархами, але насправді обіцянки розходяться з діями.

Починала свою кар’єру разом з ув’язненим в США олігархом Лазаренком. Двічі була прем’єром, але, за дивним збігом обставин, жоден олігарх не постраждав. Так, Ахметов і Пінчук втратили Криворіжсталь, але отримали преференції в інших сферах. Минулого року журналісти неодноразово фіксували непублічні зустрічі між Тимошенко і Пінчуком. Нещодавно прихистила олігарха Таруту. Активно захищала олігарха-втікача Онищенка.

Окрім того, в мережу злили запис теплої розмови вірогідно між лідеркою Батьківщини і олігархом Коломойським. “Хочу подякувати в твій день народження за все. За те, що ти можеш бути справжнім другом і справжнім партнером у всіх найважливіших справах”, – розсипалась компліментами на адресу співрозмовника людина з голосом, схожим на Тимошенко.

Сага з антиколомойським законом – чудовий маркер того, кого насправді захищає Тимошенко. Вона придумала 1000 причин, щоб пояснити, чому поставила інтереси Коломойського вище, ніж інтереси України. Тимошенко не злякало те, що вона опинились по одному боці барикад Дубінським, Бужанським та проросійськими депутатами. Дефолт, шалена інфляція, безробіття, зубожіння, про яке постійно розповідала Тимошенко, могло стати реальністю, якби Коломойський добився свого.

Але партія Тимошенко відчуває сентименти не тільки щодо олігархів. Батьківщина НЕ підтримала повернення покарання за незаконне збагачення і НЕ давала згоди на арешт одіозного депутата Дубневича, якого доганяє НАБУ за багатомільйонні махінації на залізниці.

Також не забувайте, що Портнов, Лозінський, Яценко, Жеваго, Фельдман, Васадзе, Пашинський, Губський, Королевська і багато інших зашкварених персонажів починали свій політичний шлях саме під крилом партії Тимошенко.