Волох: “Порошенко готовий до ув’язнення, аби не допустити кровопролиття”

Ірина Дубровська 20, Червень 2020, 08:25 619
Волох: “Порошенко готовий до ув’язнення, аби не допустити кровопролиття”

П’ятий президент України та лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко повністю готовий піти за ґрати.

Про це написав блогер Карл Волох на своїй сторінці у Facebook:

“Два тижні тому в мене була тривала бесіда з ПОП. І хоча сама теза там прямо не артикулювалася, я для себе зробив висновок, що він повністю готовий піти за ґрати. Причому, мова не про жертовність чи покірність долі, а про його готовність вивести Зеленського на пряме лобове зіткнення – не залежно, як дорого це коштуватиме йому особисто. Тоді я цим спостереженням із вами не поділився, бо не був упевнений, чи маю на це право. Але вчора він (ПО) сам це де-факто озвучив, сказавши, що не готовий дати «особисте зобов‘язання» в плані запобіжного заходу, чим викликав приступ діареї як у судді, так і в Генпрокурора та, очевидно, самого Зеленського.
Тут я мушу зробити примітку. Не заперечуючи чавунні яйця Пороха (просто еталонні, як на мене), слід розуміти, що він, у першу чергу, дуже досвідчений, тертий, хитрий і гострий політик. І він прорахував, що зараз (не раніше і не пізніше) він опинився у класичній win-win ситуації. Якщо влада прийме запрошення пободатися і закриє його, у ситуацію втрутиться Захід, патріотичний табір моментально відмобілізується, а рейтинг суттєво стрибне. Якщо ж Янелох злякається (тим паче, що звинувачення сміхотворні), Порох повертається в звичну для себе позицію віннера, котрий навіть із опозиції диктує владі порядок денний. І це також додасть балів його популярності.
Мушу відзначити, що цей класичний пас дав Порошенкові сам Зеленський. Недосвідчений, не надто розумний митець із рефлексами інститутки періоду статевого визрівання робить усе, щоб якнайшвидше повернути Порошенка до керма країни.
П.С. Порох також прямо сказав, що поділяє мої побоювання, що в наступному Майдані найактивнішу роль гратиме Путін, і маємо всіма силами уникати силових зіткнень. Найліпший варіант – знайти спосіб переформатувати владу без жорсткого протистояння.
Від себе додам: це означає екстремальну важливість тиску на владу через мирні акції, а ключовим фактором стає їхня масовість.”- підсумував автор допису.

Зображення

Нагадаємо, 16 червня адвокат повідомив, що Офіс генпрокурора вимагатиме арешту Порошенка.

18 червня п’ятий президент Петро Порошенко повідомив, що проти нього порушили ще одну справу за Томос.