Послуги архітектурного бюро технічних ідей «А БТІ»

nick 18, Февраль 2020, 17:41 100
Послуги архітектурного бюро технічних ідей «А БТІ»

На сьогоднішній день багато людей, які займаються купівлею або продажем нерухомості, переплануванням своєї квартири, будинку і т.д., стикаються з організацією, під назвою БТІ.

Це бюро технічної інвентаризації, куди звертаються люди з усіх питань, які пов’язані з нерухомістю. Основна місія організації — це збір та систематизація даних про місцезнаходження об’єкта нерухомості, його якості, вартості, технічний стан. Якщо вам потрібно продати, купити, обміняти житло або зробити в ньому перепланування, тоді обов’язково зверніться в БТІ Київ.

Види послуг:

  • Архітектурне проектування;
  • Експертна оцінка нерухомості:
  • Оформлення технічного паспорта на будинок, на громадську будівлю, квартиру, на гараж;
  • Узаконення та легалізація об’єкта;
  • Документальний супровід угоди.

Послуги архітектурного бюро технічних ідей «А БТІ»

Приватне архітектурне бюро технічних ідей «А БТІ» — ваш надійний партнер і помічник у вирішенні різних завдань. Якщо раптом ви зацікавлені в наданні послуг на якісному професійному рівні, тоді сміливо звертайтеся за допомогою і переконайтеся в цьому особисто, в професіоналізмі працівників і в позитивному результаті вирішення поставлених завдань. Бюро технічних ідей надає численні послуги з урахуванням ваших побажань і смаків.

Кожному клієнту тут застосовується персональний підхід, тому можете бути впевнені, що ваш проект буде унікальним, і відповідати всім вашим побажанням і смакам. А завдяки професіоналізму працівників, ви зможете отримати необхідні послуги максимально швидко, а також якісно.

Недоліки приватних БТІ

Після введення нових правил проведення технічної інвентаризації в нашій країні з’явилося багато приватних компаній. При цьому в українському законодавстві ще не до кінця врегульованими залишаються деякі питання. Наприклад, не регламентоване, в якому саме закладі повинні зберігатися інвентаризаційні справи.

У разі банкрутства компанії у її клієнтів можуть з’явитися серйозні проблеми. Саме тому довіряти слід лише добре зарекомендували себе на ринку компаніям, однією з яких і є «А БТІ».