В Киеве открыли офис Крымской платформы

ДУМКА 23, Август 2021, 22:41 148
В Киеве открыли офис Крымской платформы

У Києві відкрили Національний офіс Кримської платформи, він з’явився на базі представництва президента в Криму.

Відкриття Офісу відбулося за участі президента України Володимира Зеленського, який є ініціатором Кримської платформи, пише ОП. Установа надаватиме консалтингову, експертну та інформаційну підтримку цій ініціативі. Зеленський вказав, що Офіс «буде працювати 24/7».

Найблbжчі його завдання – розширення онлайн-послуг для кримчан, запуск програми з підтримки талановитої молоді в Криму, наукові дослідження з питань Криму, створення музею кримськотатарської культури. Також планується також запустити вебсайт про окупацію Криму.

Кримська платформа – міжнародний переговорний майданчик для координації дій світової спільноти з деокупації Криму, а також захисту прав та інтересів кримчан. Ініціативу озвучив президент Володимир Зеленський у вересні 2020 року під час виступу на загальних дебатах 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Установчий саміт Кримської платформи відбувся 23 серпня 2021 року, його учасники ухвалили спільну декларацію. Крім основного засідання за участі глав делегацій, на форумі працюватимуть 4 тематичні панелі.