Вигідні й доступні кредити в Банку Кредит Дніпро

Володимир Маркопольский 5, Май 2021, 02:30 23

Якщо ви плануєте оформити банківську позику, то, напевно, вже оцінили пропозиції безлічі фінустанов. А якщо ні, то цим слід зайнятися скоріше. В якості першого кроку можете вивчити наш огляд кредитних програм Банку Кредит Дніпро, який впевнено закріпився в ТОПі кращих фінінститутів України протягом останніх кількох років.

Позики готівкою та онлайн

В Банку Кредит Дніпро можна оформити позики:

• У сумі 3-500 тис. грн.

• На термін 12-60 місяців.

• По реальній ставці від 53% річних.

Щоб оформити готівковий кредит, необхідно мати при собі паспорт громадянина України та індивідуальний номер платника податків (ІПН). Якщо вам потрібна позика в сумі 75 000 гривень та більше, то необхідно представити ще один документ, а саме: довідку про доходи за останні 6 місяців.

Отримати позику можна як готівкою, так і на карту. При цьому для подачі заявки на кредит не потрібно навіть йти у відділення банку. Достатньо лише відправити запит онлайн або за телефоном. Подаючи заявку дистанційно, можна обійтися сканами (фото, скріншотами) документів. На етапі ж підписання договору потрібно подати оригінали. Рішення за запитом приймається кредитними експертами протягом трьох робочих днів і повідомляється в телефонному або онлайн-режимі.

Переваги кредитів Банку Кредит Дніпро

Позики даного фінансового інституту користуються серед українців великою популярністю за рахунок наступних чинників:

  • Великі суми. Оформити позику на півмільйона гривень можна далеко не в кожному українському банку.
  • Тривалий термін повернення. Якщо отримана велика позика, її зручно повертати протягом 5 років.
  • Помірна відсоткова ставка. Чим більша сума і триваліший термін повернення, тим нижча ставка %.
  • Мінімальний пакет документів. Паспорт, ІПН – і можна отримувати позику. Нагадаємо, що якщо вона перевищує 75 тис. грн., то потрібно буде надати довідку про доходи.
  • Обслуговування онлайн і за телефоном. Подати заявку можна на сайті банку або, зателефонувавши за вказаним (на ньому ж) номером. Позитивний або негативний вердикт повідомляється також дистанційно.
  • Різні способи погашення кредиту. Вносити гроші в рахунок оплати позики потрібно щомісяця. Це можна робити в касі відділення, за допомогою терміналу самообслуговування, онлайн-банкінгу, переказів.
  • Можливість дострокового погашення заборгованості. Якщо ви вирішили позбутися від кредитного тягаря раніше планового терміну, то кредитор не тільки піде вам назустріч, але й не накладе за це ніяких штрафів.

Оформити позику в даній фінустанові може кожен громадянин України (з паспортом та ІПН при собі) віком від 22 до 64 років. На сайті банку представлений онлайн-калькулятор. За його допомогою можна легко розрахувати орієнтовну вартість позики, оперуючи параметрами суми й терміну кредитування. На тій же сторінці представлена ​​й форма заявки на оформлення позики.