Порошенко пришел на допрос в ДБР. ВИДЕО

ДУМКА 28, Февраль 2020, 11:11 215
Порошенко пришел на допрос в ДБР. ВИДЕО

В пятницу, 28 февраля, экс-президент Украины Петр Порошенко прибыл на допрос в Госбюро расследований.

Перед допросом нардеп и лидер Европейской солидарности заявил, что Шевченковский суд Киева принял решение отменить постановление следователя об отказе в закрытии уголовного дела, по которому его вызвали на допрос.

«Судья приняла решение обязать следователя рассмотреть закрытие уголовного дела в связи с отсутствием события преступления», — уточнил Порошенко.

Он подчеркнул, что пришел на допрос несмотря на то, что считает его политически мотивированным.

Адвокат Порошенко Игорь Головань добавил, что экс-президента допрашивают по делу о назначении судей.

Дякую всім, хто залишився небайдужим до спроби розпочати повернення України до часів Януковича — до політичних переслідувань опозиції. Ми з адвокатами щойно повернулися із Шевченківського суду міста Києва. 10 хвилин тому суддя Шевченківського суду прийняла рішення скасувати постанову слідчого про відмову нам в закритті кримінальної справи, по якій я сьогодні запрошений на допит. Постанова скасована, суддя прийняла рішення зобов’язати слідчого розглянути закриття кримінальної справи у зв’язку з відсутністю події злочину. Але в мене немає жодних ілюзій. Знову рішення суду не будуть виконані. Знову будуть виконуватися вказівки Банкової. Володимире Олександровичу! Займіться функціями президента! Захищайте країну. Закріплюйте світову солідарність. Допомагайте вирішувати соціальні проблеми людей. І не ставайте Януковичем. У нього дуже погане минуле. І майбутнє теж не радісне. Залиште судову і правоохоронну систему у спокої. Вони мають бути незалежними. Бо те, що ми чули на «плівках Труби» — це щоденне втручання в роботу слідчих і судів. Це кримінальний злочин. Не займайтеся цим.Влада вміє єдине — давати видовище, по принципу «хліба і видовищ». Але нині прийшов час звітувати про виконану роботу. Сьогодні останній день, коли уряд Зеленського має прийняти рішення про індексацію пенсій. Його немає, бо він дуже зайнятий політичними переслідуваннями. Сьогодні тут зібралося багато людей, щоб продемонструвати: Європейська Солідарність і українці нічого не бояться. Ми не дамо розгорнути політичні переслідування. Ми не дамо зруйнувати незалежність судової системи і перетворити Верховний суд України на сумнозвісний Печерський суд.

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 27 лютого 2020 р.