До Верховної Ради проходять чотири партії

ДУМКА 6, Липень 2021, 19:03 1133
До Верховної Ради проходять чотири партії

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг”, до парламенту могли б потрапити до 10 партій.

Парламентський рейтинг очолює партія “Слуга народу”, яку готові підтримати 24,9% серед тих, хто голосуватиме і визначився з вибором. За партію “європейська солідарність” – 13,5%,” опозиційна платформа – за життя ” – 12,8%,” Батьківщина ” – 12,3%.

Відразу 5 непарламентських партій набирають більше 4% і знаходяться на межі проходження до Верховної Ради: “Сила і честь” – 4,8%, Радикальна партія – 4,7%, партія “Українська стратегія Гройсмана” – 4,5%, партія Мураєва “наші” – 4,3%, “УДАР Віталія Кличка” – 4,1%. З урахуванням статистичної похибки ці партії можуть подолати 5% -й бар’єр.

Рейтинг інших політичних сил-менше 4%.

У порівнянні з квітневим дослідженням ” рейтингу “список непарламентських партій, підтримка яких становить понад 4%, збільшився – зростання показали” УДАР Віталія Кличка “і”наші”.

У групі партій, які набирають більше 10%, майже всі партії, За винятком “Слуги народу”, погіршили свій результат.

Опитування проведене соціологічною групою “Рейтинг” протягом 30 Червня – 3 липня 2021 року, серед населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Метод опитування: телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,0%.