Порошенко: Атаки на добровольців – це ознаки реваншу в країні. ВІДЕО

ДУМКА 14, Грудень 2019, 20:49 390
Порошенко: Атаки на добровольців – це ознаки реваншу в країні. ВІДЕО

Лідер партії “Європейська Солідарність” п’ятий президент України Петро Порошенко заявив про ознаки реваншу в країні, які він бачить в атаках на військових, волонтерів і кримських татар.

Про це Порошенко заявив вітаючи з Днем народження одного з лідерів кримських татар Ахтема Чийгоза.

“Ахтем-ага – приклад того, що означає бути українцем. Атаки на добровольців, волонтерів, військових, кіборгів, спроби принизити кримських татар – ознаки реваншу, який зараз відбувається в країні.

Ахтем ніколи не втрачав віру в перемогу. І ми не втрачаємо. Запитайте його, що чекає Путіна, і ви не будете здивовані його відповіддю. Запитайте його, яка буде доля Криму, і він скаже, що Крим – це Україна. І Україна поверне свій Крим! І ми твердо в це віримо”, – зазначив Порошенко.

Вітаю з днем народження справжнього українського та кримськотатарського героя Ахтема Чийгоза

«Україна без Криму неможлива», – це слова великого кримського татарина та справжнього сина України Ахтема Чийгоза. Ця тверда позиція припиняє будь-які спроби розміняти Крим на Донбас. Ахтем-ага – Герой, який не зрадив державу в обмін на свободу від катувань у російській в’язниці. Він своїм прикладом показав, як потрібно цінувати український паспорт, бо він є «можливістю щось робити для України і мати відповідальність перед державою і українським народом». Ахтем-ага – приклад того, що означає бути українцем. Атаки на добровольців, волонтерів, військових, кіборгів, намагання принизити кримських татар – ознаки реваншу, який зараз відбувається в країні. Ахтем ніколи не втрачав віру у перемогу. І ми не втрачаємо. Спитайте його, що чекає Путіна, і ви не будете здивовані його відповіддю. Спитайте його, яка буде доля Криму, і він скаже, що Крим – це Україна. І Україна поверне свій Крим! І ми твердо у це віримо. Вітаю з днем народження справжнього українського та кримськотатарського героя Ахтем Чийгоз.

Опубліковано Петром Порошенком Субота, 14 грудня 2019 р.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков визнав, що сумнівається в тому, що у слідства було достатньо фактів, щоб довести злочин, але достатньо для оголошення підозри у вчиненні кримінального злочину підозрюваним у вбивстві Павла Шеремета.

Крім того, раніше повідомлялося, що  міністр внутрішніх справ Арсен Аваков продемонстрував фотографію жінки в перуці. За версією слідства, саме вона натиснула на пристрій, який віддалено привів у дію бомбу, яка вбила журналіста Павла Шеремета.