Аваков визнав, що у слідства немає достатньо доказів у справі Шеремета

ДУМКА 14, Грудень 2019, 12:10 9004
Аваков визнав, що у слідства немає достатньо доказів у справі Шеремета

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков визнав, що сумнівається в тому, що у слідства було достатньо фактів, щоб довести злочин, але достатньо для оголошення підозри у вчиненні кримінального злочину підозрюваним у вбивстві Павла Шеремета.

Про це Аваков заявив в ефірі передачі Свобода слова Савіка Шустера.

Також слід зазначити, що у розсудливих людей викликає подив відсутність якого-небудь мотиву у бійців і волонтерів АТО у вбивстві Павла Шеремета.

Версія слідства про спробу розхитування суспільно-політичної ситуації виглядає навіжено і занадто абстрактно. Можливо, це попередня відмазка, а козирі слідчі поки вирішили приховати? Що ж, схоже, їм пора викладати все, що є.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що  міністр внутрішніх справ Арсен Аваков продемонстрував фотографію жінки в перуці. За версією слідства, саме вона натиснула на пристрій, який віддалено привів у дію бомбу, яка вбила журналіста Павла Шеремета.

“Я вам зараз покажу маленьку фотографію, ми вчора про це не говорили. Це дівчина в перуці, в спеціальних окулярах. Потім вона виходить з іншого місця в іншому одязі.

Це та людина, яка натискала на кнопку. У нас є гіпотези, хто ця людина, але ми не знаємо точно”, – розповів Аваков.