Президент РФ Путін окреслив завдання для Зеленського

ДУМКА 3, Жовтень 2019, 04:31 576
Президент РФ Путін окреслив завдання для Зеленського

Основне завдання – вирішити питання щодо розвитку відносин із Донбасом.

Одним із першочергових завдань для президента України Володимира Зеленського має стати питання вирішення розвитку відносин із Донбасом.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін під час сесії Російського енергетичного тижня, пише “РБК-Україна”. Очільник Кремля сказав, що, мовляв, Зеленському дісталася важка спадщина від попередників.

“Це важкий спадок, і, звісно, Зеленському слід вирішити багато, але насамперед, звісно, потрібно вирішити питання з тим, як будуть розвиватися відносини України з Донбасом”, – зазначив Путін.

Президент РФ додав, що перед Зеленським стоять великі виклики – ВВП Українм впав, мовляв, через втрату російського ринку, а деякі галузі промисловості України практично перестали існувати (напевно, мав на увазі вугільну галузь, яка в основному була сконцентрована на Донбасі, окупованому підтримуваними Росією бойовиками).

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що реінтеграція і відновлення Донбасу буде за рахунок платників податків.

Про це Гончарук заявив під час брифінгу в прес-центрі Кабміну, відповідаючи на питання, чи закладає уряд реінтеграцію Донбасу в макроекономічний прогноз і держбюджету.

“Щодо того, чи закладаємо ми реінтеграцію Донбасу, – звичайно… Донбас – це територія України. Ми думаємо про людей, які там зараз живуть, і це частина політики нашого уряду.

Єдине, що, звичайно, уряд – це тільки один з інструментів держави, ще Офіс Президента, РНБО, парламент, і до компетенції цих органів також належать певні сегменти вирішення цієї проблеми”, – сказав Прем’єр-міністр.