Гончарук заявив, що реінтеграція і відновлення Донбасу буде за рахунок платників податків

ДУМКА 3, Жовтень 2019, 01:53 4599
Гончарук заявив, що реінтеграція і відновлення Донбасу буде за рахунок платників податків

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що модель реінтеграції Донбасу і можливий час початку цього процесу залежать від взаємодії уряду, парламенту, РНБО та Офісу Президента.

Про це Гончарук заявив під час брифінгу в прес-центрі Кабміну, відповідаючи на питання, чи закладає уряд реінтеграцію Донбасу в макроекономічний прогноз і держбюджету.

“Щодо того, чи закладаємо ми реінтеграцію Донбасу, – звичайно… Донбас – це територія України. Ми думаємо про людей, які там зараз живуть, і це частина політики нашого уряду.

Єдине, що, звичайно, уряд – це тільки один з інструментів держави, ще Офіс Президента, РНБО, парламент, і до компетенції цих органів також належать певні сегменти вирішення цієї проблеми”, – сказав Прем’єр-міністр.

Гончарук додав, що від взаємодії уряду з цими органами також залежить, “якою буде модель цієї реінтеграції і як швидко вона відбудеться”.

Нагадаємо, раніше співголова фракції політичної партії “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко, коментуючи виступ на брифінгу Президента Володимира Зеленського про підсумки засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську у вівторок заявила, що у попередні роки Україні вдавалося не потрапити в пастку Кремля, однак тепер нас туди затягують.

Крім того, раніше український дипломат, ексзаступник глави АП Порошенка Костянтин Єлісєєв заявив, що підписавши “формулу Штайнмайєра”, Україна буде жити з програним Донбасом під дистанційним управлінням з Москви.