Пристайко заявив, що зміни до Конституції були записані в Мінських домовленостях

Володимир Маркопольский 6, Грудень 2019, 05:57 338
Пристайко заявив, що зміни до Конституції були записані в Мінських домовленостях

Глава МЗС України Вадим Пристайко заявив, що зміни до Конституції з питань децентралізації були узгоджені попереднім урядом в рамках Мінських угод.

Про це він повідомив за результатами першого дня міністерської ради ОБСЄ, передає «Європейська правда».

«Президент Зеленський не один раз – тут питання не в його міністрах, не в його помічниках – він сам сказав, що є певні червоні лінії, які ми не переступаємо», — підкреслив Пристайко.За його словами, конституційні зміни на основі децентралізації — це те, що було прийнято минулим урядом і записано в Мінських домовленості під військовим тиском. Він додав, що ніяких нових ідей чинний уряд не вносив.

Нагадаємо, що 3 грудня міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в час спілкування з журналістами Лондоні заявив, що в української влади є кілька “червоних ліній”, за які вона не буде переходити під час переговорів у Парижі.

“Для нас червона лінія – зміни до Конституції. Також червоні лінії – те, що ми не допустимо впливу на наші зовнішньополітичні пріоритети; межа (на непідконтрольної зараз території Донбасу) повинна бути українською; не можна проводити вибори, поки там знаходяться озброєні люди і незаконні збройні формування, і так далі”, – перерахував він.“Про ці червоні лінії президент вже говорив і у нас нічого не змінилося”, – додав міністр.