"Роблять спеціальні уколи": Зеленський розказав, як підтримує себе на прес-марафоні. ВІДЕО

“Роблять спеціальні уколи”: Зеленський розказав, як підтримує себе на прес-марафоні. ВІДЕО

ДУМКА 10, Жовтень 2019, 19:19 1298
“Роблять спеціальні уколи”: Зеленський розказав, як підтримує себе на прес-марафоні. ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський поділився, наскільки складно йому дався прес-марафон в Києві, 10 жовтня і для чого йому знадобилася допомога медиків.

Про це повідомляє “Апостроф” з посиланням на Українські Новини.

За словами президента, йому довелося скористатися спеціальними уколами для підтримки голосових зв’язок, щоб не втратити голос під час прес-марафону, завдяки якому Зеленський встановив світовий рекорд.

“Зв’язки – моє слабке місце, ви знаєте про це. Але ми підготувалися, приїхали (фахівці), які роблять мені деякі процедури. Якщо голос втрачу – повернемо”, – сказав Зеленський.

Він зазначив, що після 8 годин прес-марафону відчуває себе цілком нормально.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що питання «посадок» корупціонерів пов’язане з законодавством, яке не дозволяє йому впливати на правоохоронні органи.“Коли я прийшов, на другий день я думав, ми будемо всіх корупціонерів садити. При цьому коли перші наручники наділи. всі сказали «ай-яй-яй », президент не має права впливати на правоохоронні органи. Я: «ок», а я можу збирати наради і обговорювати з правоохоронцями, їх дії? Ага, так теж не можна”, — сказав він.За словами Зеленського, він регулярно збирає наради з правоохоронцями і «не впливаючи», запитує про результати розслідувань.

Все по темі:
Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги