Зеленський заявив, що він хоче, але йому не дають посадити всіх корупціонерів

Володимир Маркопольский 10, Жовтень 2019, 13:12 424
Зеленський заявив, що він хоче, але йому не дають посадити всіх корупціонерів

Президент Володимир Зеленський заявив, що питання «посадок» корупціонерів пов’язане з законодавством, яке не дозволяє йому впливати на правоохоронні органи.

Про це Зеленський заявив під час спілкування з журналістами в рамках прес-марафону в четвер у Києві

“Коли я прийшов, на другий день я думав, ми будемо всіх корупціонерів садити. При цьому коли перші наручники наділи. всі сказали «ай-яй-яй », президент не має права впливати на правоохоронні органи. Я: «ок», а я можу збирати наради і обговорювати з правоохоронцями, їх дії? Ага, так теж не можна”, — сказав він.За словами Зеленського, він регулярно збирає наради з правоохоронцями і «не впливаючи», запитує про результати розслідувань.

Коментуючи арешт колишнього народного депутата Сергія Пашинського Зеленський запропонував журналістам «вийти на вулицю і запитати людей, Пашинський це бандит, чи ні?

«Я даю вам 100%, сто громадян запитаєте — сто громадян скажуть «так », — стверджує глава держави.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що бізнес-партнер Гладковського-молодшого Віталій Жуков, відомий у справі НАБУ і розслідуванні Бігуса, представляє на виставці “Зброя та безпека” нові зразки озброєнь. Віталій Жуков – той самий фігурант корупційного скандалу Гладковського, виявляється, НАБУ не має до нього жодних претензій, і він спокійно виступає на виставці.