«Щира та тепла розмова»: Олена Зеленська про зустріч з дружиною прем’єра Ізраїлю

ДУМКА 21, Серпень 2019, 01:24 393
«Щира та тепла розмова»: Олена Зеленська про зустріч з дружиною прем’єра Ізраїлю

Дружина президента України Олена Зеленська провела зустріч із дружиною прем’єрміністра Ізраїлю Сарою Нетаньягу та поділилася з нею мрією зняти фільм про трагедію Бабиного Яру.

Про це повідомила перша леді у Instagram.

«Вперше як дружина президента України мала честь вітати у Києві високу гостю – дружину прем’єрміністра Ізраїлю пані Сару Нетаньягу. Екскурсія Будинком з химерами, щира та тепла розмова про важливе», – написала Олена Зеленська.

За її словами, пані Нетаньягу після відвідання меморіалу Бабиного Яру перебувала під величезним враженням від побаченого.

«Вона розповіла, що все життя чула історію Бабиного Яру та не могла уявити свого візиту до Києва без відвідання цього місця. Завжди пам’ятати про трагедію, щоб вона ніколи не повторилася, – наше спільне завдання. Під час зустрічі я поділилася нашою з Володимиром мрією – зняти художній фільм про події в Бабиному Яру. Це приклад того, як Україна та Ізраїль можуть поглибити свої культурні зв’язки. Адже це – наша спільна історія», – написала Олена Зеленська.

Нагадаємо, раніше глава уряду Ізраїлю Беньямін Нетаньяху дав коментар щодо інциденту з хлібом під час зустрічі подружжя Нетаньяху в київському аеропорту.