“Треба повторити”: прем’єр Ізраїлю прокоментував інцидент з хлібом. ВІДЕО

ДУМКА 20, Серпень 2019, 02:19 1950
“Треба повторити”: прем’єр Ізраїлю прокоментував інцидент з хлібом. ВІДЕО

Глава уряду Ізраїлю Беньямін Нетаньяху дав коментар щодо інциденту з хлібом під час зустрічі подружжя Нетаньяху в київському аеропорту.

Прем’єр Ізраїлю виклав відповідне відео в Фейсбуці.

Прем’єр-міністр Ізраїлю назвав свій візит в Україну “історичним”, при цьому засумнівавшись у тому, чи отримав би він освітлення в ЗМІ, якби не було “події з хлібом”.

Нетаньяху процитував коментар глави Офісу президента України з приводу інциденту: “Зрозуміло, що пані Нетаньяху не мала наміру проявити неповагу до України. Це повна нісенітниця”.

Глава Ізраїлю заявив, що його дружина спеціально вибрала одяг національних кольорів України.

“Вона вийшла з літака в одязі жовто-блакитного кольору. Саме з поваги до України. Але що я вам скажу?! Якщо це потрібно, щоб звернули увагу на візит, який приносить договір про зону вільної торгівлі, представництво України в Єрусалимі та інші важливі досягнення, добре, нехай так і буде”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше у Офісі президент заявили, що дружина прем’єр-міністр Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху Сара “ненавмисно” кинула на землю хліб, який подружжю Нетаньяху піднесли під час їх прибуття в аеропорт Борисполя. Про це агентству Інтерфакс-Україна заявили в Офісі президента.