“Смішний та жалюгідний”: люди обурені нападками Гройсмана на Порошенка

ДУМКА 30, Липень 2019, 20:47 920
“Смішний та жалюгідний”: люди обурені нападками Гройсмана на Порошенка

Користувачі соціальної мережі Facebook обурені постом прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в якому він звинуватив Петра Порошенка в тому, що він “пожертвував підтримкою людей заради особистих інтересів”.

Відповідний пост прем’єр-міністр розмістив на своїй сторінці в Facebook, передає “Думка“.

Так, Гройсман заявив, що екс-президент Петро Порошенко так і не зрозумів, чому прем’єр не захотів йти разом з ним на вибори.

“Насправді є велика різниця між правдою та брехнею, служінням державі і людям та створенням схем власного збагачення, демократією та узурпацією влади, гонитвою за грошима та моральними цінностями. Мені шкода, що великою надією і підтримкою людей він пожертвував заради своїх приватних інтересів. Врешті і я теж не зміг з огляду на його підходи реалізувати все те, що мав намір зробити. І саме тому нам не по дорозі. Що ж, у нього вже все позаду. Але я впевнений – в України все ще попереду!” – заявив Гройсман.

У свою чергу користувачі мережі під постом залишили гнівні коментарі, в який звинуватили Гройсмана у зраді і в спробі свої особисті провали скинути на Порошенка, тим самим вислужитися перед новим главою держави Володимиром Зеленським.

Крім того, люди пишуть, що Гройсман мовчав всі роки, поки президентом був Петро Порошенко і “друг прозрів”, коли вибори виграв Зеленський.

“Смішний та жалюгідний”: люди обурені нападками Гройсмана на Порошенка “Смішний та жалюгідний”: люди обурені нападками Гройсмана на Порошенка “Смішний та жалюгідний”: люди обурені нападками Гройсмана на Порошенка “Смішний та жалюгідний”: люди обурені нападками Гройсмана на Порошенка “Смішний та жалюгідний”: люди обурені нападками Гройсмана на Порошенка “Смішний та жалюгідний”: люди обурені нападками Гройсмана на Порошенка