У МЗС Росії похвалили Зеленського

ДУМКА 30, Вересень 2019, 00:51 659
У МЗС Росії похвалили Зеленського

У Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що у президента України Володимира Зеленського немає суперечностей між заявами та діями, а сам він — «людина, яка хоче щось зробити для своєї країни».

Про це заявила речниця МЗС РФ Марія Захарова, передає ТАСС.

«Поки я не бачу суперечностей, які я, наприклад, раніше спостерігала в українській політиці між заявами, і, можливо, якимись кулуарними переговорами і безпосередніми діями. От раніше це все було на суперечностях, приходили люди, які говорили про мир, а насправді вони робили все, щоби була війна. Тут є бажання змінити цю ситуацію», — сказала вона.

Захарова додала, що з розмови Зеленського і Трампа вона зрозуміла, що чинний президент України — «людина, яка хоче щось зробити для своєї країни».

резидент Зеленський у Нью-Йорку на Генасамблеї ООН вперше зустрівся з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. За словами Зеленського, Лавров сказав йому, що у Росії «дуже хочуть, щоб закінчилась війна на Донбасі».

Нагадаємо, колишній міністр закордонних справ України висміяв висловлене президентом США Дональдом Трампом президентові України Володимиру Зеленському пропозицію уряду України безпосередньо домовлятися президентом РФ Володимиром Путіним про припинення російської агресії і повернення окупованих територій.