В глобальну угоду з Путіним можуть вірити тільки ідіоти – Клімкін. ВІДЕО

ДУМКА 27, Вересень 2019, 04:55 5638
В глобальну угоду з Путіним можуть вірити тільки ідіоти – Клімкін. ВІДЕО

Колишній глава МЗС України підняв на сміх ідею домовлятися з російським президентом про припинення агресії.

Колишній міністр закордонних справ України висміяв висловлене президентом США Дональдом Трампом президентові України Володимиру Зеленському пропозицію уряду України безпосередньо домовлятися президентом РФ Володимиром Путіним про припинення російської агресії і повернення окупованих територій.

“У глобальну угоду з Путіним вірять тільки ідіоти. Ніхто з тих, кого я знаю на Заході, в це не вірять”, – зазначив Клімкін, коментуючи пропозицію Трампа.

Раніше Трамп під час зустрічі з Зеленським на полях 74-ї Генеральної Асамблеї ООН заявив, що Зеленський і Путін зможуть домовитися. Свою надію він пояснив “прогресом” у відносинах Києва і Кремля.

“Я насправді вірю, що президент Путін хотів би щось зробити. Я сподіваюся, що Ви і президент Путін зустрінетеся і зможете вирішити вашу проблему (щодо відновлення територіальної цілісності України). Це буде грандіозним досягненням, і я знаю, що ви намагаєтеся зробити це”, – сказав Трамп.

«У глобальну угоду з Путіним вірять тільки ідіоти».

«У глобальну угоду з Путіним вірять тільки ідіоти». Екс-міністр закордонних справ за президента Порошенка Павло Клімкін несподівано похвалив президента Зеленського за його візит до США в ефірі програми «Право на владу». «На жаль, а може і на щастя в історії Штатів Україна буде пов’язана з Чорнобилем, з Майданом та з імпічментом. На перспективу це нас затягне в дуже негативну спіраль. Але на сьогодні, я вважаю, що президент Зеленський вийшов з цієї ситуації, крім Європи, без втрат і навіть з плюсами». Водночас Клімкін покепкував з обговорень так званої великої мирної угоди. «У глобальну угоду з Путіним вірять тільки ідіоти. Ніхто з тих, кого я знаю на Заході в це не вірять», – сказав він. Докладніше дивіться у відео.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 26 вересня 2019 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники Європейського союзу висловили свою стурбованість щодо того, як Володимир Зеленський і Дональд Трамп обурювалися відсутністю “достатньої підтримки України з боку Європи”.