У “Слузі народу” підтвердили російське громадянство Соколова, але зі списку виключати поки не хочуть

ДУМКА 3, Липень 2019, 15:44 3582
У “Слузі народу” підтвердили російське громадянство Соколова, але зі списку виключати поки не хочуть

Рішення щодо остаточного «очищення» списку кандидатів у депутати буде прийматися на з’їзді партії «Слуга народу» 6 липня. Про це заявив голова політсили Дмитро Разумков.

Він також підтвердив інформацію про російське громадянство одного з кандидатів у депутати, номера 99 у списку «Слуги народу», Михайла Соколова.

«Те, що ця проблема є, ми знаємо і цим займаємося. Там все не так однозначно…Остаточне рішення по Соколову буде прийнято на з’їзді партії «Слуга народу». Очищення списку буде проводити з’їзд», — заявив Разумков.

Він додав, що це буде «третій етап з’їзду, де будуть затверджені результати пост праймеріз».

Раніше повідомлялося, що протягом останніх тижнів рейтинг партії “Європейська солідарність” зростає швидше за інших. Політсила наблизилася до другого місця, на якому йде “Опозиційна платформа – “За життя”.

Про це свідчать свіжі дані опитування, проведеного новинами “Сегодня” спільно з міжнародною компанією Edison Research напередодні позачергових виборів до Верховної Ради 21 липня.

За підсумками опитування з 26 по 30 червня показник “ЄС” за два тижні виріс на 4% і досяг 10,8%. Від опозиційної сили партію Петра Порошенка відокремлює лише 0,4%.

“Слуга народу” продовжує утримувати лідерство, маючи 44,1% підтримки, що на 0,9% менше в порівнянні з даними за 10-16 червня.

Політсила Святослава Вакарчука “Голос” раптово втратила 2%, і розташувався на четвертій сходинці з показником 7,5%.

Замикає п’ятірку лідерів” Батьківщина ” Юлії Тимошенко з 4,2%, опинившись на межі проходу в Раду через втрачені 1,3%.