В Миколаєві кандидат від “Слуги народу” приписав собі підвищення пенсій

ДУМКА 13, Липень 2019, 13:10 238
В Миколаєві кандидат від “Слуги народу” приписав собі підвищення пенсій

Представник Комітету виборців України з міста Миколаєва Олександр Ухмановский в соціальній мережі “Фейсбук” повідомляє про нові “непорозуміння”, пов’язаних з агітаційною кампанією кандидата в нардепи Олександра Гайду, який балотується у Верховну Раду по 128 виборчому округу від партії “Слуга народу”.

Коментуючи той факт, що листоноші «Укрпошти» розносили по домівках миколаївців повідомлення про збільшення пенсії, прикріплюючи до них політичну рекламу кандидата в нардепи, Олександр Ухмановский написав:

“Для мене ці вибори проходять “Під знаком Гайду”.

Небайдужі городяни ось діляться прекрасними матеріалами:

В Миколаєві кандидат від “Слуги народу” приписав собі підвищення пенсій В Миколаєві кандидат від “Слуги народу” приписав собі підвищення пенсій В Миколаєві кандидат від “Слуги народу” приписав собі підвищення пенсій

Питання до кандидата: – а правда ви розносите тепер агітаційні матеріали не тільки з платіжками за комунальні послуги, але і зі всякими папірцями імітують офіційні повідомлення Пенсійного фонду України? Це вас так у вашій ааадессі навчили робити?

Ухмановский у своєму пості звертається і до партії “Слуга народу”: “Навіщо вам це треба? Навіщо вам людина, яка порушує інструкції вашого ж центрального штабу і вже псує міжнародний імідж і партії, і президента, і України?”

Обурився такою “Поштою” і один з екс-депутатів Миколаївської міськради, відмітивши в “Фейсбуці”: “Яке відношення Гайду має до підвищення пенсій? В чому полягає його участь? Які права має на те, щоб ставити себе в ряд з урядом України? Як ви можете оцінити ці дії, спрямовані на пряме введення в оману пенсіонерів і мають явні ознаки шахрайства від кандидата Гайду? Що це? Я відповім від себе.

Це цинізм, скотство, підлість і гидота. Панове зі штабу Гайду! Ви брешете, навмисно вводите в оману людей похилого віку і тим самим б’єте по Президенту України і рівню довіри виборців до нього. Ви – чистої води шахраї, які граєте на довірливості, хворобах і добродушно-старечому сприйнятті літніх людей. Тільки команда цинічних аферистів здатна на таке, ким ви і є по суті після цих подій”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Миколаєві кандидат в депутати Верховної Ради від Партії “Слуга народу” заставляє за гроші дітей розклеювати листівки на міських стовпах.

На відео зафіксовано розмову між його автором і неповнолітньою дівчинкою, яка приклеює до стовпів агітаційні листівки за Олександра Гайду (балотується у Верховну Раду по 128 виборчому округу, який включає в себе Корабельний і Інгульський райони міста Миколаєва, від партії “Слуга народу”).

“Мені гроші заплатили-я клею”, – говорить підліток, що порушує правила благоустрою міста Миколаєва.