Відкривайте другий конверт: Порошенко дотепно відреагував на марафон Зеленського. ВІДЕО

ДУМКА 10, Жовтень 2019, 19:58 4159
Відкривайте другий конверт: Порошенко дотепно відреагував на марафон Зеленського. ВІДЕО

Пятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко поділився враженнями від перегляду пресмарафону президента України Володимира Зеленського, а також у жартівливій формі порадив главі держави брати на себе більше відповідальності.

Своїми думками про спілкування глави держави з журналістами Порошенко поділився з відеоблогером Андрієм Серебрянським, зазначивши, що такий формат є досить незвичайним.

“Можу сказати одне – забагато уваги приділено попередникам. Це мені дуже нагадує притчу про три конверти. Коли приходить новий керівник, йому вручають три конверти. На першому написано “Вали все на попередників”, на другому – “Бери відповідальність на себе”, про третій я свідомо говорити не буду. Володимире Олександровичу, час відкривати другий конверт!” – пожартував Порошенко.

Також він наголосив, що Зеленський уже досить тривалий термін перебуває на посту глави держави і міг би більше розповісти про зроблену роботу.

“А якщо серйозно, то півроку – це достатньо часу, щоб прозвітувати про те, що вже зроблено і які з обіцянок виконані. Про те, що прийшов кінець епохи бідності, що вчителі будуть отримувати по $4 тис – ну це ми побачили в бюджеті.

Обіцянка, що рішуче будуть знижені тарифи, – замість цього ми чомусь прийшли до закупівля електроенергії у РФ. І найголовніша обіцянка про те, що мир – це просто і достатньо просто припинити стріляти, а війна продовжувалася лише тому, що хтось заробляв, а через півроку виявляється, що мир – це складно, і рішення доводиться ухвалювати складні”, – зазначив п’ятий президент.

“Отже, на сьогодні висновок такий – треба обєднуватися всій Україні для того, щоб боронити нас суверенітет, нашу землю і наш рух до Європейського союзу та НАТО”, – підсумував Порошенко.

Порошенко пожартував над Зеленським | Реакція на пресмарафон.Зустрів щойно в офісі Петро Порошенко та не зміг не запитати про його враження від пресмарафону Зеленського.Моїх нервів, якщо чесно, вистачило трошки більше ніж на годину. Петро Олексійович подивився більше, бо нерви сталеві.А шо ж там в третьому конверті? ?

Опубліковано Андреєм Серебрянским Четвер, 10 жовтня 2019 р.