За рішенням суду ключовий свідок знищення MH17 повертається до ОРДЛО

ДУМКА 5, Вересень 2019, 12:50 539
За рішенням суду ключовий свідок знищення MH17 повертається до ОРДЛО

У Генпрокуратурі України заявили, що після звільнення з-під варти проросійський терорист Володимир Цемах, який є ключовим свідком у справі MH 17, може уникнути покарання.

Про це у коментарі Громадському заявив заступник начальника відділу ГПУ Олег Пересада.

За його словами, згідно з приписом суду, Цемах зобов’язаний не відлучатися з населеного пункту, в якому проживає, при тому, що жив він на окупованій РФ території.

«З огляду на те, що місцем його постійного проживання є непідконтрольна Україні територія… я не знаю, куди він вирушить», — зазначив Пересада.

Він також додав, що відстежити переміщення Цемаху буде неможливо, так як він буде без електронного браслета.

«Прокуратура заперечувала проти задоволення апеляційної скарги, оскільки Цемах підозрюється у скоєнні особливо тяжких злочинів, пов’язаних із загибеллю українських військовослужбовців. Є певні ризики, що перебуваючи на волі, він спробує ухилитися і від досудового розслідування і від суду і від покарання», — підкреслив представник ГПУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент РФ Володимир Путін заявив, що переговори між Росією та Україною з приводу взаємного обміну утримуваними особами виходять на фінальну стадію.

“Ми фіналізумо наші переговори, обмін буде великим, масштабним… З міркувань гуманності, ми підходимо до фіналізації переговорів, які ми ведемо, зокрема, і з офіційною владою. Я думаю, найближчим часом це стане відомо”, – сказав Путін, виступаючи на Східному економічному форумі