Путін заявив про нормалізацію відносин з Україною і великий обмін полоненими

ДУМКА 5, Вересень 2019, 12:10 1569
Путін заявив про нормалізацію відносин з Україною і великий обмін полоненими

Путін заявив, що переговори між Росією та Україною з приводу взаємного обміну утримуваними особами виходять на фінальну стадію.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін.

“Ми фіналізумо наші переговори, обмін буде великим, масштабним… З міркувань гуманності, ми підходимо до фіналізації переговорів, які ми ведемо, зокрема, і з офіційною владою. Я думаю, найближчим часом це стане відомо”, – сказав Путін, виступаючи на Східному економічному форумі

Глава Кремля не назвав прізвищ тих українців, яких влада РФ готує до обміну.

Крім того, Путін вважає неминучою повну нормалізацію відносин Москви і Києва.

“Я думаю, що в історичній перспективі це неминуче станеться. Я маю на увазі повну нормалізацію у відносинах, тому що ми – дві частини одного і того ж народу, я про це багато разів говорив… Що стосується найближчої перспективи, то це значною мірою залежить від чинного українського керівництва”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше Ексначальника ППО бригади найманців РФ Володимира Цемаха, який може бути причетним до знищення пасажирського авіалайнера MH17 в небі над Донбасом улітку 2014 року, відпустили з під варти. Відповідне рішення ухвалив Київський апеляційний суд.

“Тепер за життя Цемаха відповідатиме сам пан Цемах. Підозри обґрунтовані підтверджуються доказами. Вважав, що тримання під вартою при таких обставинах є єдиними доцільним запобіжним заходом. Може бути загроза життю, оскільки досить багато уваги йому приділяються в контексті розслідування збиття. Він є важливим елементом встановлення істини. Згадаємо, що наш північний сусід досить жорстко поводився з небезпечними для себе особами”, – розповів прокурор.