Зеленський хоче спростити виплату пенсій жителям ОРДЛО

ДУМКА 8, Липень 2019, 18:59 1361
Зеленський хоче спростити виплату пенсій жителям ОРДЛО

Президент Володимир Зеленський запропонував спростити виплату пенсій і соціальних виплат жителям окупованої частини Донбасу, а також спростити порядок провезення товарів з підконтрольної території до так званих «ДНР» і «ЛНР».

Про це Зеленський заявив на прес-конференції за підсумками саміту «Україна-ЄС», передає «Думка».

Глава держави нагадав, що для отримання пенсій мешканці окупованих територій не можуть перебувати там більше 59 днів поспіль. Він пропонує збільшити цей термін.

«Ми запропонували наступний крок: давайте розширимо можливість людям бути людьми. Ми запропонували термін в один рік, хоча я дуже сподіваюся, що через рік у нас вже не буде цієї війни», — сказав Зеленський.

Також він вважає, що треба спростити порядок ввезення товарів на окуповану територію.

«Тут у нас дуже проста пропозиція. Треба, щоб у нас був перелік продуктів, які не можна провозити, а не навпаки», — заявив президент.

Нагадаємо, раніше Олена Коробкова зявила, що її намагаються дискредитувати після її “принципової позиції в якості експерта щодо Приватбанку”.

Виконавчий директор Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова, яку виключили з списку партії Слуга народу нібито за її власним проханням, стверджує, що не писала ніяких заяв, а її виключення зі списку “є незаконним”. Про це Коробкова повідомила в Facebook.

“Так от, я ніяких заяв не писала. Написати заяву здньою датою я також не можу, а вчора на з’їзді голосували списком, відповідно і рішення з’їзду (партії Слуга народу, – ред.) є незаконним”, – написала вона.

Коробкова вважає, що “деякі члени команди президента” грають в “корупційні ігри”.

За словами Коробковій, після її “принципової позиції в якості експерта щодо Приватбанку, у гру включилися старі олігархічні клани зі своїми шавками типу Дубинського і Ко”, які нібито намагалися дискредитувати її “фейковими постами”.

Крім того Коробкова стверджує, що їй і членам її сім’ї нібито почали надходити погрози.

Вона звернулася до президента Володимира Зеленського “з проханням навести порядок всередині партії і довести країні, що немає ніякого впливу олігархів на нього і рішення його команди”.