Коробкова заявила, що її вигнали з “Слуги народу” через принципову позицію щодо Приватбанку

ДУМКА 8, Липень 2019, 18:13 8426
Коробкова заявила, що її вигнали з “Слуги народу” через принципову позицію щодо Приватбанку

Олена Коробкова каже, що її намагаються дискредитувати після її “принципової позиції в якості експерта щодо Приватбанку”.

Виконавчий директор Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова, яку виключили з списку партії Слуга народу нібито за її власним проханням, стверджує, що не писала ніяких заяв, а її виключення зі списку “є незаконним”. Про це Коробкова повідомила в Facebook.

“Так от, я ніяких заяв не писала. Написати заяву здньою датою я також не можу, а вчора на з’їзді голосували списком, відповідно і рішення з’їзду (партії Слуга народу, – ред.) є незаконним”, – написала вона.

Коробкова вважає, що “деякі члени команди президента” грають в “корупційні ігри”.

За словами Коробковій, після її “принципової позиції в якості експерта щодо Приватбанку, у гру включилися старі олігархічні клани зі своїми шавками типу Дубинського і Ко”, які нібито намагалися дискредитувати її “фейковими постами”.

Крім того Коробкова стверджує, що їй і членам її сім’ї нібито почали надходити погрози.

Вона звернулася до президента Володимира Зеленського “з проханням навести порядок всередині партії і довести країні, що немає ніякого впливу олігархів на нього і рішення його команди”.