Зеленському дали добу, щоб відреагувати на телеміст NewsOne з російськими пропагандистами. ВІДЕО

ДУМКА 8, Липень 2019, 09:07 748
Зеленському дали добу, щоб відреагувати на телеміст NewsOne з російськими пропагандистами. ВІДЕО

Об’єднані націоналісти вимагають, щоб президент України Володимир Зеленський адекватно відреагував на анонсований телеміст між російськими пропагандистами з телеканалу “Росія24” та пропагандистами з телеканалу Newsone.

Про це заявив лідер партії “Національний Корпус” Андрій Білецький у блозі на Українській правді.

“Мета цієї інформаційної диверсії – очевидна. Програма максимум – символічно поставити Україну в принизливу позу розкаяння і капітуляції перед силою РФ, додати Медведчуку балів перед виборами. Програма мінімум, якщо не вийде – показати, що ініціативи миру між Україною та РФ зривають “фашисти” і, знову ж-таки, додати балів Медведчуку перед виборами”, – написав він.

Білецький наголосив, що “українським націоналістам, “нужно поговорить” з президентом Володимиром Зеленським.

“Ми даємо Володимиру Зеленському добу на адекватну (!!!) відповідь на інформаційний шабаш, який готує Кремль тут, у Києві. Відповідь має бути адекватною. Лідера держави, яка перебуває у стані війни. Не клоуна, не артиста з олігархічних корпоративів, а Президента. Інакше відповідь “зеленим чоловічкам” Кремля почнуть давати “чорні чоловічки”. Думай. Те.”, – заявив він.

Раніше кандидат в народні депутати від партії Європейська Солідарність, екс-радник президента Петра Порошенка Юрій Бірюков заявив, що він збирається прийти на телеканал кума Путіна Віктора Медведчука NewsOne і “поговорити” з його співробітниками.

Він зазначив, що після того, як телеканал анонсував спільне шоу з російським пропагандистами, вже слід відкинути всяку політкоректність і перестати панькатися.

“Все, хлопці. Ми приїхали. Вони починають “говорити”. І це не монтаж, не фейк, не жарт. Ці мерзотники почали процес. Їм вже треба поговорити. Мені здається, що нам тут вже можна не панькатися і не зображати політкоректність. Мені здається, що тим скотам, які хочуть “поговорити”, треба нагадати ціною скільки життів вони миленько і безтурботно ведуть свої ефіри із затишних студій в Києві. Моя політкоректність поламалася, соррі”, – написав Бірюков.

Він додав, що збирається в п’ятницю прийти на телеканал, щоб “поговорити” з його співробітниками.