Зеленський назвав майбутнього генпрокурора

ДУМКА 23, Липень 2019, 15:12 1081
Зеленський назвав майбутнього генпрокурора

Президент України Володимир Зеленський розглядає кандидатуру заступника керівника Офісу президента Руслана Рябошапки на посаду генерального прокурора.

Про це він сказав журналістам, відповідаючи на запитання, хто може очолити Генпрокуратуру після Юрія Луценка.

“Розглядається багато кандидатур. Рябошапка крутий спеціаліст. Один з найкращих”, – сказав Зеленський, виходячи із прес-центру офісу президента.

Нагадаємо, раніше Сергій Рахманін заявляв, що кум російського президента Володимира Путіна Віктор Медведчук почав “працювати” з низкою політиків з партії “Слуга народу” ще на стадії передвиборчої кампанії.

Він зазначив, що президенту Володимиру Зеленському слід сильно постаратися, щоб депутати його партії працювали над втіленням його ідей і програми, оскільки може скластися ситуація, коли представники “Слуги народу” будуть працювати на іншу політичну силу.

Рахманін заявив, що у нього є інформація про те, що Віктор Медведчук почав “працювати” з окремими кандидатами від партії “Слуга народу” ще на стадії передвиборчої кампанії.

“Віктор Медведчук почав працювати з деякими кандидатами від «Слуги народу» ще на рівні виборчої кампанії”, – сказав він.

Рахманін додав, що від партії «Слуга народу» зайшли абсолютно різні люди й по партійних списках, і по мажоритарці, нікого не критикуючи, нікому нічого не закидаючи. Думаю, деякі люди ще здивуються, що вони пройшли до Верховної Ради під одними партійними прапорами. Тому у них процес притирання, узгодження позицій забере ще деякий час.